Co nabízíme

Každé Vaše přání bereme jako výzvu. Máte v hlavě nápad, se kterým si nevíte rady, nebo rovnou hotový projekt? Napište nám a společně ho zrealizujeme.


Výstavba expozic

Stavíme veletržní expozice po celém světě a vyrábíme vše dle přání zákazníka. Od nejjednodušších stánku až po expozice na 2000 m2. Pracujeme se zákazníky, kteří patří ve svých oborech k nejúspěšnějším na celém světě. Samozřejmostí je montážní tým, disponující veškerým vybavením.

Interiérový nábytek

Pokud vás omrzela uniformní nabídka nábytkových velkoobchodů ve stylu „poskládej si sám“, rádi vám vyhovíme a vyrobíme nábytek podle vašich představ, nebo vám pomůžeme s jeho navržením. Pokud máte nestandardně řešené prostory a potřebujete vytvořit kuchyňskou linku na míru, není to žádný problém.


Výroba z masivu

Primárním materiálem pro naši práci je právě dřevo a naše dílna je vybavena těmi nejmodernějšími technologiemi pro jeho zpracování. Pracujeme nejen s moderním plošným materiálem, jako jsou lamino desky LTD nebo MDF, ale i s masivním dřevem. Vytvoříme i náročné obloukové tvary a ohýbané dřevo.

Sériová výroba

Zajistíme i velkoobjemové dodávky nábytku. Nabízíme výrobu nábytku a kuchyňských linek pro vybavení panelových domů, hotelů, penzionů, kanceláří či zdravotnických zařízení. Nabízíme rovněž výrobní zázemí pro typizované série pro obchodní sítě a specializované prodejny, jejich vybavení a skladové regály.


Výkresová dokumentace

V případe, že nemáte představu, jak by měl váš nábytek vypadat, sami ho navrhneme a nakreslíme a naši architekti pro vás vytvoří 3D vizualizace. Náš projekční tým zpracuje zakázku od návrhu po detailní výrobní výkresy.